Upozornění na dočasné snížení klientského komfortu v souvislosti s přijetím krizových opatření pro prevenci šíření koronaviru.

  

Vzhledem k současné mimořádné situaci s onemocněním SARS-CoV-2 a k ochraně Vašeho zdraví i zdraví našich zaměstnanců jsme dle doporučení státního zdravotního ústavu a krajské hygienické stanice zavedli následující opatření pro objednání pohřbu v našich provozovnách.

  • Při vstupu do našich kanceláří MĚJTE NASAZENOU OBLIČEJOVOU MASKU, roušku nebo jiný prostředek k zakrytí dýchacích cest.
  • Je-li to možné, dbejte omezení počtu osob u sjednání pohřebení na 2. Pro asistenci více osob se pokud možno domlouvejte předem.
  • Všechny naše služby můžete objednat i bez osobní návštěvy. Potřebujete mít k dispozici pouze telefon a email.  Jsme Vám plně k dispozici na telefonní lince:  800 176 423.
  • Máte-li zájem o rozloučení BEZ smutečního obřadu, můžete využít on-line formulář a my Vás budeme zpětně kontaktovat.
  • VÝDEJ UREN s ostatky zesnulého JE DOČASNĚ PŘERUŠEN a to do 1. 4. 2020. Pokud je nezbytné vyzvednout urnu dříve, kontaktujte nás telefonicky na 800 176 423 nebo 602 387 735 pro domluvení individuálního postupu.
v

Partnerské organizace

Jsme hrdým členem profesních spolků a významným partnerem těchto organizací.