O nás

Pegas CZ

Rodinný pohřební ústav PEGAS CZ patří ke špičce v oblasti pohřebnictví a péče o zesnulé již od roku 1997. Klademe velký důraz na zachování úcty k zesnulému a provádíme veškeré služby na vysoké etické i společenské úrovni. Náš profesionální tým zaopatřovatelů poskytne pro zesnulého prvotřídní péči po stránce vizuální i kosmetické.

K našim klientům přistupujeme individuálně a lidsky, respektujeme jejich přání a pomáháme se sestavením posledního rozloučení s jejich blízkými tak, aby odpovídalo jejich představám, ale i přáním zesnulého. Samozřejmostí je vyřízení potřebné administrativy za Vás.

Naše pracovníky pravidelně školíme a sami se díky členství v profesních organizacích v pohřebnictví aktivně podílíme na základních právních a etických standardech pohřebnictví ČR.

Díky naším zásadám, osobnímu přístupu a trvalé kvalitě služeb nám pravidelně dáváte důvěru se zařízením posledního rozloučení a učinili jste z nás tak nejvyhledávanější pohřební službu v České republice.

Vaší důvěry si vážíme.

Alena Hamanová a Jiří Haman, majitelé společnosti

Pegas CZ

Na dalších stránkách pohřební služby PEGAS CZ najdete informace, které byste měli vědět před objednáním pohřbu, informace o variantách smutečního rozloučení, smutečních špercích a dalších doplňkových službách, včetně ekonomických variant pohřbu „PEGAS“.

Poskytujeme i informace týkající se notářského řízení, odhláškách starobního důchodu, sociálních dávek a mnohé jiné.

Veškeré informace Vám rádi poskytneme osobně v jakékoli naší pobočce nebo na bezplatné telefonní lince 800 176 423.

Pohřební ústav PEGAS CZ zajišťuje nepřetržitý provoz 24 hodin denně, včetně dní pracovního volna a klidu.

Jsme smluvními partnery pražských městských částí a dalších měst a obcí, pro které zajišťujeme sociální pohřby.

Po kvalitativně náročném výběrovém řízení na převozy zesnulých se pohřební ústav PEGAS CZ stal jedním ze dvou partnerů Záchranné služby hlavního města Prahy.

Partnerské organizace

Jsme hrdým členem profesních spolků a významným partnerem těchto organizací.