O nás

Pegas CZ

Rodinný pohřební ústav PEGAS CZ patří ke špičce v oblasti pohřebnictví a péče o zesnulé již od roku 1997. Klademe velký důraz na zachování úcty k zesnulému a provádíme veškeré služby na vysoké etické i společenské úrovni. Náš profesionální tým zaopatřovatelů poskytne pro zesnulého prvotřídní péči po stránce vizuální i kosmetické.

K našim klientům přistupujeme individuálně a lidsky, respektujeme jejich přání a pomáháme se sestavením posledního rozloučení s jejich blízkými tak, aby odpovídalo jejich představám, ale i přáním zesnulého. Samozřejmostí je vyřízení potřebné administrativy za Vás.

Naše pracovníky pravidelně školíme a sami se díky členství v profesních organizacích v pohřebnictví aktivně podílíme na základních právních a etických standardech pohřebnictví ČR.

Díky naším zásadám, osobnímu přístupu a trvalé kvalitě služeb nám pravidelně dáváte důvěru se zařízením posledního rozloučení a učinili jste z nás tak nejvyhledávanější pohřební službu v České republice.

Vaší důvěry si vážíme.

Alena Hamanová a Jiří Haman, majitelé společnosti

Pegas CZ

Na dalších stránkách pohřební služby PEGAS CZ najdete informace, které byste měli vědět před objednáním pohřbu, informace o variantách smutečního rozloučení, smutečních špercích a dalších doplňkových službách, včetně ekonomických variant pohřbu „PEGAS“.

Poskytujeme i informace týkající se notářského řízení, odhláškách starobního důchodu, sociálních dávek a mnohé jiné.

Veškeré informace Vám rádi poskytneme osobně v jakékoli naší pobočce nebo na bezplatné telefonní lince 800 176 423.

Pohřební ústav PEGAS CZ zajišťuje nepřetržitý provoz 24 hodin denně, včetně dní pracovního volna a klidu.

Jsme smluvními partnery pražských městských částí a dalších měst a obcí, pro které zajišťujeme sociální pohřby.

v

Partnerské organizace

Jsme hrdým členem profesních spolků a významným partnerem těchto organizací.