Kolik stojí pohřeb

  
Kolik stojí pohřeb

Čeká vás objednání pohřbu a rádi byste si udělali představu o tom, kolik vlastně takový pohřeb stojí? Na tuto otázku není rozhodně jednoduchá odpověď. Velmi totiž záleží na tom, jakou podobu pohřbení zvolíte a jaké doplňkové pohřební služby budete chtít využít. V prvním kroku je proto dobré si uvědomit, co všechno se započítává do ceny pohřbu:

Všechny tyto faktory mají vliv na konečnou cenu pohřbu a řídí se ceníkem pohřebních služeb. Nejlepším způsobem, jak zjistit, kolik vás bude stát pohřeb, je domluvit si schůzku nebo přijít do jedné z našich objednávkových kanceláří, kde vám naši pracovníci vše ochotně vysvětlí.

Příspěvek na pohřeb

Je dobré vědět, že za určité situace můžete čerpat příspěvek na pohřeb neboli tzv. pohřebné. Vše o tomto příspěvku a informace o nároku na jeho získání zjistíte v našem článku.

Orientační ceny pohřbů

Pohřeb bez obřadu (žehem)

Zpopelnění bez obřadu je ekonomicky i časově nejméně náročnou variantou posledního rozloučení, přitom se jedná o plnohodnotný způsob pohřbení se všemi náležitostmi. Abychom vám usnadnili výběr pohřebního rozloučení, připravili jsme balíčky pohřebních služeb, které zahrnují všechny potřebné položky. Detaily si můžete prohlédnout na těchto odkazech:

Ceny jednotlivých variant pohřbů vám rádi sdělíme na naší infolince 800 176 423. Pokud máte zájem o pohřeb bez obřadu EKONOMIK, můžete využít možnosti objednat si jej online za pomoci formuláře. Výpis zahrnutých služeb, včetně ceny, najdete na webu pohreb-online.cz.

Všechny varianty pohřbu bez obřadu si můžete prohlédnout zde. Rádi vám samozřejmě zorganizujeme pohřeb přesně podle vašich potřeb a požadavků, stačí nás kontaktovat.

Pohřeb s obřadem

I v případě, že chcete pro zesnulého uspořádat pohřeb s obřadem, můžete využít nabídky připravených balíčků služeb. Níže proto najdete odkazy na dva balíčky služeb, které se liší jen tím, zda zahrnují obřad v Ústřední obřadní síni na Olšanských hřbitovech nebo v Nové obřadní síni na stejném hřbitově:

Ceny jednotlivých variant pohřbů vám rádi sdělíme na naší infolince 800 176 423. Případně vám naši pracovníci rádi pomůžou vybrat služby tak, aby přesně odpovídaly představám zesnulého i pozůstalých.

Kromě výše uvedených balíčků vám rádi připravíme pohřeb přesně podle vašich představ. V naší nabídce najdete různé varianty pohřbů, od rozloučení v některé ze smutečních síní v Praze, v kostele nebo v kapli přes rozptyl či vsyp popela až po různé služby spojené s pohřbem do hrobu či hrobky. Všechny varianty pohřbů s obřadem si můžete prohlédnout zde.

 

Pokud hledáte pomoc nebo informace týkající se pohřbů, můžete kontaktovat pohřební ústav PEGAS na naší nonstop lince +420 800 176 423.

- Mohlo by Vás zajímat -
Jak vybrat pohřební službu?

Jak vybrat pohřební službu?

Smrt blízké osoby provázejí silné emoce. Je to pochopitelné,...
Více
Šperky na popel a pamětní diamanty

Šperky na popel a pamětní diamanty

Moderní doba neumožňuje mnohým pozůstalým navštěvovat hrob č...
Více
Co potřebujete při objednání pohřbu

Co potřebujete při objednání pohřbu

1. Při objednání pohřbu budete potřebovat tyto náležitosti: ...
Více

Partnerské organizace

Jsme hrdým členem profesních spolků a významným partnerem těchto organizací.