Kolik stojí pohřeb - cena pohřbu bez obřadu a s obřadem

  
Kolik stojí pohřeb - cena pohřbu bez obřadu a s obřadem

Čeká vás objednání pohřbu a rádi byste si udělali představu o tom, kolik vlastně takový pohřeb stojí? Na tuto otázku není rozhodně jednoduchá odpověď. Velmi totiž záleží na tom, jakou podobu pohřbení zvolíte a jaké doplňkové pohřební služby budete chtít využít. V prvním kroku je proto dobré si uvědomit, co všechno se započítává do ceny pohřbu:

Všechny tyto faktory mají vliv na konečnou cenu pohřbu a řídí se ceníkem pohřebních služeb. Nejlepším způsobem, jak zjistit, kolik vás bude stát pohřeb, je domluvit si schůzku nebo přijít do jedné z našich objednávkových kanceláří, kde vám naši pracovníci vše ochotně vysvětlí.

Příspěvek na pohřeb

Je dobré vědět, že za určité situace můžete čerpat příspěvek na pohřeb neboli tzv. pohřebné. Vše o tomto příspěvku a informace o nároku na jeho získání zjistíte v našem článku.

Orientační ceny pohřbů

 Cena pohřbu bez obřadu

Zpopelnění bez obřadu je ekonomicky i časově nejméně náročnou variantou posledního rozloučení, přitom se jedná o plnohodnotný způsob pohřbení se všemi náležitostmi. Abychom vám usnadnili výběr pohřebního rozloučení, připravili jsme balíčky pohřebních služeb, které zahrnují všechny potřebné položky. Detaily si můžete prohlédnout na těchto odkazech:

Ceny jednotlivých variant pohřbů vám rádi sdělíme na naší infolince 800 176 423. Pokud máte zájem o pohřeb bez obřadu EKONOMIK, můžete využít možnosti objednat si jej online za pomoci formuláře. Výpis zahrnutých služeb, včetně ceny, najdete na webu pohreb-online.cz.

Všechny varianty pohřbu bez obřadu si můžete prohlédnout zde. Rádi vám samozřejmě zorganizujeme pohřeb přesně podle vašich potřeb a požadavků, stačí nás kontaktovat.

Cena pohřbu s obřadem

I v případě, že chcete pro zesnulého uspořádat pohřeb s obřadem, můžete využít nabídky připravených balíčků služeb. Níže proto najdete odkazy na dva balíčky služeb, které se liší jen tím, zda zahrnují obřad v Ústřední obřadní síni na Olšanských hřbitovech nebo v Nové obřadní síni na stejném hřbitově:

Ceny jednotlivých variant pohřbů vám rádi sdělíme na naší infolince 800 176 423. Případně vám naši pracovníci rádi pomůžou vybrat služby tak, aby přesně odpovídaly představám zesnulého i pozůstalých.

Kromě výše uvedených balíčků vám rádi připravíme pohřeb přesně podle vašich představ. V naší nabídce najdete různé varianty pohřbů, od rozloučení v některé ze smutečních síní v Praze, v kostele nebo v kapli přes rozptyl či vsyp popela až po různé služby spojené s pohřbem do hrobu či hrobky. Všechny varianty pohřbů s obřadem si můžete prohlédnout zde.

Pokud hledáte pomoc nebo informace týkající se pohřbů, můžete kontaktovat pohřební ústav PEGAS na naší nonstop lince +420 800 176 423.

- Mohlo by Vás zajímat -
Úmrtí v zahraničí – co mám dělat?

Úmrtí v zahraničí – co mám dělat?

Kolem repatriace zesnulých je spousta otazníků. Co je repatr...
Více
Jak vybrat pohřební službu?

Jak vybrat pohřební službu?

Smrt blízké osoby provázejí silné emoce. Je to pochopitelné,...
Více
Šperky na popel a pamětní diamanty

Šperky na popel a pamětní diamanty

Moderní doba neumožňuje mnohým pozůstalým navštěvovat hrob č...
Více
v

Partnerské organizace

Jsme hrdým členem profesních spolků a významným partnerem těchto organizací.