Recenze od našich klientů

  
16.10.2023

Chtěla bych touto cestou poděkovat za velice profesionální a hlavně empatický přístup vaší pracovnice na této pobočce. Při sjednávání pohřbu mého manžela mi velice pomohla, vše trpělivě vysvětlila a doporučila vše potřebné. Mám bohužel zkušenost s více pohřebními ústavy a věřte, že tuto pobočku mohu vřele doporučit

2.11.2023

Důstojně odvedli velmi kvalitní a profesionální práci. Moc děkujeme.

11.4.2024

Moc děkuji paní Kellerové a paní Brisudové za profesionální přístup, pochopení a empatiti při zajišťování posledního rozloučení s manželem v Nové obřadní síni na Ďáblickém hřbitově. Hercíková

21.1.2024

Profesionální přístup. Snaha usnadnit veškeré procedury. Velmi spokojen.

6.12.2023

Velmi profesionální a empatický přístup v těžké životní situaci.

18.1.2024

Dobrý den, rádi bychom poděkovali paní Simoně Macháčkové v pobočce Kateřinská 13 za mimořádnou profesionalitu a ochotu během sjednávání posledního rozloučení s naším tatínkem. Její jednání bylo velmi citlivé a vstřícné. Jsme rádi, že jsme dali na její radu a zvolili to nejvhodnější místo posledního rozloučení. Musíme jen konstatovat, že lepší službu bychom jinde hledali jen těžko. Moc děkujeme!

3.1.2024

Vrele doporucuji, velice profesionalni pristup, priznive ceny a mile prostredi

2.12.2023

Dobrý den, chtěla bych velice poděkovat paní Venclové , pracující v pohřebním ústavu v Obloukové ulici ve Vršovicích. Zařizovala jsem v poslední době bohužel více pohřbů ve své rodině a setkala jsem se zde s velmi vlídným, chápavým a milým chováním. Je to paní opravdu na svém místě. V tak nelehké chvíli jako je odchod blízkého člena rodiny se o mě starala s plným pochopením nastalé situace. Poděkovala jsem jí osobně, ale chtěla bych, aby i zaměstnavatel věděl, že ,,vlastní´´ poklad. Vím, že to zní trochu pateticky, ale proč ne. Myslím si to. Ochota a poctivost je velká vzácnost. Přeji všem hodně zdraví. Ilona Losová

16.12.2023

Je těžké hodnotit tento druh služeb. Pomohli, když to bylo potřeba, s potřebnou profesionalitou. Cenově nabídli hned několik možností řešení. Pán na pobočce nám vyhradil tolik času, kolik jsme jen potřebovali, dokonce kvůli nám zavíral později. Drobnosti, které se zpětným ohlédnutím potěšily, byly například tvorba parte, kde jsme seděli asi hodinu a 5x jsme jej předělávali včetně nátisku, probrání procesu, jak vše probíhá právně a legitimně. Dalo by se říci, že tyto drobné věci začaly už příjezdem havranů, kdy jsme dostali moc pěkný informační leták, co se bude dít dále a co kam máme nahlásit. Celý proces trval pár hodin, ale odcházeli jsme informováni a s vědomím, že vše je již v běhu. A tedy nezbývá než říci: Doufám, že k vám již nebudu muset (alespoň ne v dohledné době), ale vím, že se na vás můžu obrátit.

Pohřební služba Praha 9 (Černý Most)

6.5.2023

Maximální spokojenost. Velmi profesionální přístup. Neskutečně vám děkuji za perfektní zvládnutí posledního rozloučení. Také mohu pro poslední rozloučení doporučit kapli sv. Václava, kterou má tento pohřební ústav v péči. Jedná se o velmi důstojný prostor.

Pohřební služba Praha 8 (Bohnice)

15.2.2024

Dnes jsme objednavali služby pohřebního ústavu v ulici Bělohorská. Paní Hanžlíková, byla velmi empatická, vše nám vysvětlila a zařídila. Nadstandardně se věnovala naším požadavkům týkající se parte a vyvinula neobyčejnou kreativitu.

30.1.2024

Empaticka, mila pani pomohla vysvetlila, trpeliva. Dekujeme S celou sluzbou teto firmy jsme byli maximalne spokojeni, ucta, empatie od vsech zamestnancu. Dekujeme

24.1.2024

Děkujeme za realizaci pohřbu, který proběhl bez komplikací v Malé obřadní síni ve Strašnicích. Profesionální ale zároveň mile lidský přístup zejména paní sjednavatelky p. Hrubešové

6.1.2024

Chtěla bych poděkovat paní Hanžlíkové za její přístup při zařizování pohřbu mé maminky. Ochotně poradila, vysvětlila. Velice příjemné vystupování.

14.9.2023

Děkuji pohřební službě Pegas CZ za zajištění vysoce úctyhodného posledního rozloučení s mým tchánem, dědou mého synka a manželova tatínka. Jmenovitě patří mé velké díky panu Janu Nezbedovi (pobočka Černý Most-tč záskok na pobočce MOTOL),který mi navzdory momentální indispozici schopnosti se koncentrovat v den vyřizování, velmi profesionálně a s obrovskou ohleduplností, empatií a citem vše v klidu a dokonale vysvětlil a pomohl tak zajistit skutečně úctyhodné a decentní rozloučení. Spolupráce s touto firmou je skutečně na vysoké úrovni. Všem, kteří musí řešit takovouto nešťastnou událost, mohu s klidným svědomím doporučit právě služby firmy PEGAS CZ, a dovedou-li Vás kroky k panu Nezbedovi – věřte, že v tyto těžké chvíle tento pán dokáže skutečně naplnit slova “Nejste na to sami… pomůžeme Vám”. Poděkování samozřejmě patří i paní Blažejovské, která samozřejmě se stejně odborným a lidským přístupem navázala v rámci dalších procesních aktivitách v nepřítomnosti pana Nezbedy. Děkuji Vám, že tu jste a pomáháte. Přeji Vám mnoho zdaru.

21.8.2023

Super sluzby. Perfektní osobní přístup. Podekování paní Blahové.

15.1.2024

Děkujeme paní Macháčkové za ohleduplný a vstřícný přístup.

27.1.2024

Chtěl bych z celého srdce poděkovat paní Iloně Trkalové z pobočky v Jarníkově ulici služby Pegas. Přišli jsme zařizovat vše potřebné druhý den po odchodu drahé maminky. Přišli jsme bez objednání do pobočky v Kateřinské ulici, z ulice a paní Trkalová byla skvělá, profesionální, empatická, ochotná a trpělivá. Věnovala se nám ještě nad rámec otevírací doby. Vše kolem obřadu a kremace a všech věcí kolem proběhlo naprosto bez chyby. Obřad byl krásný. A i díky tomu se člověk rozloučí a vše dokáže uzavřít. Paní Trkalové jedno velké DÍKY.

27. 9. 2020

Děkujeme Vám za vstřícný a příjemný přístup zařizování věcí okolo pohřbu naší zesnulé maminky. Děkujeme V.

30. 9. 2020

Děkujeme za vstřícné vyřízení a vlídné jednání ve vaší kanceláři. Děkujeme za celou rodinu. Z.

28. 9. 2020

Moc děkujeme paní Kašparová za vstřícnost při vyřizování věcí okolo pohřbu naší zesnulé maminky a babičky. A. V.

27. 9. 2020

Velice milý přístup a hlavně velmi příjemná Jana Kašparová, která nám se vším velice ochotně a vstřícně poradila. Děkujeme V.

25. 9. 2020

Děkuji paní Blažejovské za milé a upřímné jednání. V této těžké chvíli oceňuji její vstřícný přístup a slušné jednání. M. F.

25. 9. 2020

Velmi děkuji Pohřební službě PEGAS, jmenovitě paní Rápové, za velice milý a profesionální přístup. S.

25. 9. 2020

Paní Horáková, jste úžasná. Děkujeme moc. K.

24. 9. 2020

Moc vám děkuji za vaši ochotu, pochopení, laskavost. Obřad byl moc pěkný. Vše jste profesionálně zařídili, ještě jednou vám děkuji. L. P.

24. 9. 2020

Děkujeme za laskavé jednání při objednání pohřbu mého manžela a krásnou květinovou výzdobu při rozloučení na hřbitově. O.

21. 9. 2020

Pomohli jste mi, krásně citlivý přístup, empatie, vstřícnost slečny Jany Kašparové, která mě provedla celým procesem s noblesou, účastí, ale i s milým humorem když jsem potřeboval situaci odlehčit. Děkuji M. B.

21. 9. 2020

Jsem velmi spokojen se vším co mi bylo poskytnuto. Moc děkuji. J.

18. 9. 2020

Děkujeme moc, paní Ivaně Lhotákové je velmi citlivá, milá a profesionální. Má náš obdiv a naši vděčnost. O. K.

17. 9. 2020

Chceme tímto poděkovat paní Blažejovské a zaměstnancům obřadní síně, za profesionálně a perfektně odvedenou práci při posledním rozloučení s naším drahým tátou. Syn Petr a Helena

16. 9. 2020

Děkujeme moc za laskavé přijetí a profesionální zajištění rozloučení s naší drahou maminkou v nejsložitější situaci našeho života. K.

15. 9. 2020

Jsem velice spokojena a touto firmou a slušným jednáním. S.

15. 9. 2020

Velice děkujeme za vstřícný a vřelý přístup při vyřizování této smutné události. Mnohokrát děkujeme. M. V. a Š. K.

15. 9. 2020

Pro člověka, který během chvíle cítí se jak Alenka v říši divů, velmi ocení jakýkoliv milý úsměv, vlídné slovo a velké pochopení. Toto vystihuje přístup této kanceláře. Já velmi děkuji. O. L.

11. 9. 2020

Velmi děkuji, paní Kašparové za pomoc při sjednání pohřbu mé ženy. Dík za profesionální a citlivý přístup. L. Š.

10. 9. 2020

Děkuji paní Blažejovské za lidský a zároveň i profesionální přístup, velká spokojenost a stylizace, moc si toho vážím. Manžel musí být velice spokojený na své poslední cestě. Č.

10. 9. 2020

Děkujeme za ochotné jednání, komunikaci, profesionalitu, vstřícnost. Se službami Pohřebního ústavu PEGAS jsme byli velmi spokojeni. J. J. a V. J.

9. 9. 2020

Mockrát děkuji velice hodné a vstřícné paní Juchové, která mi velice pomohla v těžkých chvílích. Byla jsem u vás během krátké doby, bohužel 2x, zemřel mi tatínek a 3 měsíce po něm maminka. Paní Juchová je paní na svém místě!! Děkuji. M. F.

4. 9. 2020

Děkuji za lidský přístup v mé nelehké chvíli. Vlídný a milý přístup obou pracovnic paní Müllerové a paní Kašparové. Ještě jednou moc díky. A. D.

7. 9. 2020

Moc děkujeme za empatii, profesionalitu a pomoc v naší těžké a smutné chvíli. Dr. S.

7. 9. 2020

Velké díky paní Blažejovské za milé a vstřícné jednání. Setkání s takovým přístupem je v dnešní době pohlazením. H. J.

1. 9. 2020

Děkujeme velice s bratrem milé paní Juchové za její laskavý přístup v jednání s námi a za její ochotu mám podat veškeré informace, nebo je zjistit pokud to bylo potřeba. L. H. a M. J.

7. 8. 2020

Velice děkuji za milé přijetí, vlídné zacházení a za úžasnou empatii a pomoc. R. V.

3. 8. 2020

Mnohokráte děkuji za vstřícnost při sjednání pohřbu mé sestřenice. L. S.

30. 7. 2020

S úctou, moc děkujeme za veškerou pomoc při výběru a konzultaci a za velmi profesionální přístup. L. P.

18. 7. 2020

Děkuji za profesionální přístup, hladké zajištění celého průběhu pohřbu a zejména paní Janě Kašparové za úžasné jednání . I. V.

17. 7. 2020

Děkujeme za profesionální a empatický přístup a služby panu Kadlecovi, Drábkovi a paní Horákové. Š. a V. M

15. 7. 2020

Moc děkujeme paní Horákové za pomoc se zařizování a kompletně za její přístup. J. S.

9. 7. 2020

Děkujeme moc, paní Kašparové za profesionální přístup, empatii a skvělý servis v Našich těžkých chvílích. Nejen, že vše profesionálně zařídila, ale ještě nás přivedla do pozitivnějšího rozpoložení! Děkujeme za rodinu Ing. M. P.

8. 7. 2020

Velmi děkuji za příjemné jednání při objednávání pohřbu a za odpovědi na mnoho mých otázek, jelikož to byl můj první takto blízký kontakt se smrtí. Děkuji S. K.

6. 7. 2020

Paní Jana Kašparová, byla velmi milá, vše nám krásně vysvětlila, velmi profesionální a empatický přístup. Děkujeme! B.

5. 7. 2020

Moc děkuji, paní Janě Kašparové, za pomoc a milé jednání. Velmi profesionální. A. Č.

30. 6. 2020

Děkujeme moc milé slečně za péči. V.

30. 6. 2020

Děkujeme za velmi vstřícný přístup a ochotu, velmi profesionální jednání. K. V.

29. 6. 2020

Moc děkujeme za milé jednání, paní Blažejovské. K.

28. 6. 2020

Děkujeme Janě za milé přijetí. Pejskařce od pejskařky.  B.

28. 6. 2020

Děkujeme za vstřícnost a pomoc při zařizování posledního rozloučení se synem. Díky rodina V.

26. 6. 2020

Děkujeme za vstřícné vystupování a porozumění. Ž.

26. 6. 2020

Děkuji za bezvadné služby a profesionální přístup. V. V.

25. 6. 2020

S obřadem jsme byli velmi spokojeni. Děkuji R.

23. 6. 2020

Děkujeme za úžasný a lidský přístup. Paní Simona je úžasná. Děkujeme O. D.

23. 6. 2020

Děkujeme pí Müllerové za úžasný a lidský přístup, praktické rady při vyřizování kremace. S.

23. 6. 2020

Děkuji za důstojný pohřeb otce, se službami jsme byli velmi spokojeni. K. L.

22. 6. 2020

Děkujeme za laskavé, vnímavé a velmi milé vyřizování všech záležitostí ohledně pohřbu. J. Š.

22. 6. 2020

Děkujeme za milý přístup při vyřizování kremace mé milované maminky E. R.  Z. R.

19. 6. 2020

Děkujeme moc za ochotu a vstřícnost při takto těžkém úkolu – poslední rozloučení. R. S.

19. 6. 2020

Děkujeme za milý přístup a snahu nám vše co nejvíce usnadnit. P. M. a spol.

18. 6. 2020

Děkuji za rychlé vyřízení obtížné situace a hlavně k naší spokojenosti. H. K.

17. 6. 2020

Moc děkujeme za velmi citlivý a empatický přístup, paní Rápové. Její cenné rady ohledně obřadu nám velmi pomohly. Ať už šlo o výběr květin nebo nápad s kolekcí fotek, které byly promítány během obřadu v Ústřední obřadní síni na Olšanech. Oceňujeme i to, že vše proběhlo bez jakýchkoliv zádrhelů. Je to velká úleva, když v těchto dnech nemusíte řešit nic navíc.

Květiny byly naprosto nádherné a nepřišly nazmar. Všechny jsme je odvezli na hrob naší rodiny a jeden z věnců jsme na Olšanech odnesli na hrob mistra Kodeta. Tatínek byl jeho velký fanoušek. Růže, bílé růže vydržely 2 týdny! Moc děkujeme vážení a milí zahradníci a květináři. Rodiny P. a K.  S úctou

16. 6. 2020

Děkujeme za milé a vstřícné zacházení při tak choulostivé situaci. Moc Vám děkujeme za pomoc při poslední cestě maminky. M. a A.

16. 6. 2020

Velmi děkuji za citlivé, příjemné jednání. Moc doporučuji. L. H.

16. 6. 2020

Děkuji za rychlé a snadné vyřízení. Bylo mi vyhověno ve všem, co jsem potřebovala. Děkuji K. O.

PS: Hodně sil všem.

15. 6. 2020

Děkujeme za báječné provedení sjednávaným obřadem! Paní Simona M. je naprosto skvělá! Mgr. L. B.

15. 6. 2020

Obdivuhodná a neuvěřitelně pohodová paní Jana dokázala, že nejsme se sestrou úplně špatné z odchodu babičky (dokonce i úsměv na rtu u nás dokázala vykouzlit). Kéž by takových lidiček bylo víc! Děkujeme za vše K. P. + T. M.

10. 6. 2020

Děkujeme za nadstandardní péči v těžké chvíli. K.

10. 6. 2020

Díky moc za vřelé přijetí a profesionální vyřízení pohřbu mé ženy Daniely. P. K.

5. 6. 2020

Milý PEGASi, dne 26. 5. 2020 jste zařizovali pohřeb mého manžela. MUDr. J. K. v kostele sv. Ignáce v Praze 2. Již od prvního kontaktu s pí. Kašparovou, jste působili důvěryhodně a profesionálně. Ráda bych poděkovala za zajištění krásného a důstojného obřadu i spolupráci s pracovníky kostela.
S přáním všeho dobrého, manželka A. K.

5. 6. 2020

Jednání zaměstnankyně – úžasná, vstřícná = 100 %. B.

4. 6. 2020

Velmi děkujeme za uspořádání smutečního obřadu mého tatínka. Bylo to velmi hezké a tátovi se to z obláčku určitě také líbilo. S.

3. 6. 2020

Děkujeme za příjemný a vstřícný přístup. Vyřízeno rychle a k naší plné spokojenosti. K. L.

2. 6. 2020

Děkujeme Vám, že jste nás laskavou a vnímavou formou provedla těžkou cestou. Doprovázíme slavného muže k nebeskému pódiu. S úctou B. K.

1. 6. 2020

Moc děkujeme za velice empatické jednání. J. K.

29. 5. 2020

Poděkování, paní Kašparové, za trpělivost, vstřícnost a pomoc při sjednání a naplánování smutečního obřadu pro moji maminku. Ing. J. K.

 

26. 5. 2020

Milá paní Hanžlíková, děkujeme za vše, co jste pro nás udělala na manželově poslední cestě. T. a J.

 

26. 5. 2020

Moc děkuji za úžasný přístup! B. Č.

 

25. 5. 2020

Paní Kašparová, je vzácný člověk a velmi nám pomohla v těžkých chvílích života. Děkuji MUDr. A. K.

25. 5. 2020

Obřad byl moc hezký, vše proběhlo podle plánu a přání. Zařizování bylo taky super, paní nám vše vysvětlila. Moc děkujeme A. K.

25. 5. 2020

Děkuji Vám za velmi profesionální služby. Přístup paní Juchové byl nadmíru profesionální a současně velmi lidský. M. B.

22. 5. 2020

Velké poděkování panu obřadníkovi Ústřední obřadní síně na Olšanských hřbitovech, panu Patočkovi. Jeho citlivý, klidný a empatický přístup nám pomohl rozloučit se s manželem a otcem v klidu, míru a s noblesou. O. M.

 

20. 5. 2020

Jednání s personálem v kanceláři Dukelských hrdinů bylo velmi dobré a k věci. Byla jsem velmi spokojená a proběhlo vše, tak jak bylo domluveno. Tento ústav budu doporučovat. Děkuji všem za ochotu. M. R.

19. 5. 2020

Ocenili jsme laskavý a profesionální přístup pí. Kašparové při zařizování pohřbu mého manžela. Pocit jistoty, že pohřeb proběhne důstojně, byl velkou posilou pro nás v tak těžké době. A. K.

19. 5. 2020

Děkuji za perfektně zpracované webové stránky a velmi lidský přístup pracovníků na pobočce Praha 5. R. Š.

14. 5. 2020

Ráda bych tímto poděkovala a vyjádřila uznání za vstřícný a naprosto profesionální přístup paní Müllerové. Bezprostředně po sobě  jsem zde vyřizovala 2 pohřby, maminky a manžela, její přístupy a vstřícnost byly v takové složité chvíli naprostým povzbuzením. Vaše společnost a její zástupce paní Müllerová dělají čest ve svém oboru. Díky za vše T. M.

13. 5. 2020

Dobrý den,
ráda bych poděkovala Vaší společnosti a zejména Vaší pracovnici pí. Janě Rápové za pomoc při zajišťování nedávného rozloučení s naší zesnulou maminkou. Díky její ochotě a vstřícnosti se naší rodině podařilo vyřídit vše hladce a k naší maximální spokojenosti, a to i navzdory současné komplikované situaci. Ještě jednou děkuji pí. Rápové za pochopení, lidskost, trpělivost a praktickou pomoc v této nelehké situaci. S pozdravem L. P.

12. 5. 2020

Děkuji, paní Kašparové a společnosti PEGAS, za profesionální jednání, vstřícnost pro naši rodinu v této velmi těžké chvíli. I. B.

12. 5. 2020

Moc děkujeme, velmi milá paní. J. B.

12. 5. 2020

Velmi děkuji za milý, lidský a skutečně odborný přístup. Jsem ráda, že jsem si vybrala toto místo. Velký dík D. C.

11. 5. 2020

Děkuji tímto pí. Kašparové za nadstandardní péči pozůstalým a za osobní citlivost. M. O.

11. 5. 2020

Velice milý a erudovaný přístup, vstřícné jednání k přáním nás pozůstalých. N.H.

9. 5. 2020

Moc děkujeme za vstřícnost, lidský přístup a pomocnou ruku při vyřizování všech detailů týkajících se pohřbu. Paní Blažejovská sděluje informace s přehledem a s citem zároveň.
Děkujeme M. K.

 

8. 5. 2020

Chtěla bych tímto poděkovat všem zaměstnancům spol. PEGAS za vstřícnost, ochotu, milé přijetí v této těžké chvíli. I. E.

7. 5. 2020

Děkujeme spol. PEGAS, zvláště paní Kašparové, za poradenství, mimořádnou vstřícnost a pochopení v těchto těžkých chvílích. A. K.

 

7. 5. 2020

Děkujeme pí. Müllerové za profesionální a vstřícný přístup ohledně úmrtí mé manželky. Ještě jednou velký dík. L.

6. 5. 2020

Jsem velmi spokojená se službami, které PEGAS CZ nabízí. Ochota a vstřícnost. S. M.

6. 5. 2020

Velice děkujeme za lidský a profesionální přístup. Byli jsme velice spokojeni. B. H.

5. 5. 2020

Chtěla bych tímto moc poděkovat za milé a citlivé jednání a přístup v této pro nás velmi těžké chvíli. V. S.

5. 5. 2020

Děkujeme pí. Hanžlíkové za ochotu, poradila, pomohla v nejtěžší chvíli. Rodina H. a rodina S.

 

5. 5. 2020

Mnohokrát děkuji paní Blažejovské za její přístup při vyřizování pohřbu mojí manželky. Její ochota a příjemné jednání při této smutné záležitosti je výjimečná. Vážím si její práce a lidskému přístupu k žadatelům. Takového člověka lze vyvážit jedině zlatem.
B. CH.

5. 5. 2020

Mnohokráte děkuji paní Blažejovské za profesionální a velice lidský přístup při projednávání pohřbu mojí maminky. I. V.

5. 5. 2020

Skvělý přístup, byla jsem mile překvapena za profesionalitu. H. W.

4. 5. 2020

Chtěla bych touto cestou poděkovat všem Vašim zaměstnancům. V naší smutné situaci svým přístupem, empatií a ochotou nám velice usnadnili jednání a později i rozloučení s naším zesnulým tatínkem. Děkuji J. L.

4. 5. 2020

Děkujeme za dobré vyřízení všech formalit. D. F.

 

4. 5. 2020

Jednání s paní Janou Kellerovou bylo velice příjemné a hezké atmosféře. Mockrát děkuji L. M.

30. 4. 2020

Mnohokráte děkuji za milé a vstřícné jednání, které nám velmi pomohlo při vyřizování této velmi smutné události. Děkuji R. K.

30. 4. 2020

Děkujeme za přístup a příjemnou atmosféru konkrétně paní Macháčkové. L. K.

30. 4. 2020

Děkujeme za přístup a příjemnou atmosféru konkrétně paní Macháčkové.  L. K.

29. 4. 2020

Děkujeme za citlivý a trpělivý přístup paní Macháčkové. Byly jsme já i moje teta velice spokojené. M. S.

28. 4. 2020

Velice děkujeme, paní Bláhové, za vstřícné a milé jednání v takové chvíli. Se vším jsme byli velice spokojeni. M. B.

24. 4. 2020

Moc a moc děkuji za celou rodinu. Citlivý přístup, ochota, velmi vstřícné jednání a celkově milé vystupování. Ještě jednou vřelé poděkování. K.

23. 4. 2020

Děkuji, jménem svým a mé sestry. Služby opravdu báječné, ochota i příjemné vystupování. Díky B.

23. 4. 2020

Děkujeme za vstřícné a laskavé jednání. I. K. a H. M.

22. 4. 2020

Mockrát děkuji paní Blažejovské za milý, vstřícný a ochotný přístup při zařizování pohřbu mého drahého přítele. R. D.

20. 4. 2020

Děkuji jménem celé rodiny za poskytnuté služby i informace při pohřbu mé manželky.  L. F.

17. 4. 2020

Milá Janičko, děkujeme Vám ze srdce za Váš úžasný, milý a ochotný přístup a porozumění. B. S. a J. H.

16. 4. 2020

Velice děkujeme za velmi lidský, milý a vstřícný přístup a také velikou trpělivost v tak smutné a citlivé chvíli života, jakou prožíváme. Paní Mikolášová je velmi empatický člověk. Ještě jednou děkuji  H. A.

15. 4. 2020

Byli jsme objednat pohřeb mého manžela a byla nám doporučena paní Müllerová a musíme říci, že jsme byli velice spokojení s jejím přístupem. Je to člověk na svém místě. Velký dík a spokojenost. N. H.

14. 4. 2020

Moc děkuji za celou rodinu paní Hanžlíkové, byla moc ochotná, milá a se vším nám pomohla i v těchto těžkých chvílích. Rodina H.

14. 4. 2020

Děkujeme moc za mimořádnou ochotu, laskavost a vstřícnost. I nepříjemné záležitosti tak jde vyřídit s úsměvem. J. P.

11. 4. 2020

Velice děkuji za milý a lidský přístup v této pro mně nejtěžší chvíli mého života. Paní Blažejovská je profesionál a hlavně člověk s dobrým srdcem. Děkuji MUDr. E. E.

 

7. 4. 2020

Děkuji za profesionální přístup a hezké chování k nám. H. N.

6. 4. 2020

Byly jsme moc spokojeny. Velice milá, vstřícná paní sjednavatelka. Vytvářela milou a hlavně snesitelnou atmosféru. Za vše děkujeme. P. K.

5. 4. 2020

Mnohokrát děkuji za velice milé jednání. D. Š.

3. 4. 2020

Velmi děkujeme za velice milý a profesionální přístup a za vyřízení všech potřebných náležitostí. Přejeme stálé zdraví. I. a J. H.

2. 4. 2020

Děkuji za velice milé jednání a přístup. A. V.

31. 3. 2020

S vašimi službami jsem byl spokojen. V.

30. 3. 2020

Mnohokrát děkuji za velice milé jednání. D. Š.

25. 3. 2020

Velice moc děkuji paní Hanžlíkové, která mi moc pomohla a dodala mi hodně sil v těchto chvílích, kdy jsem byl bezradný a nalezl jsem pomoc při zařízení smutečního obřadu. Vše bylo precizně zorganizováno a já za to ještě jednou moc, moc a moc děkuji. S pozdravem R. K.

24. 3. 2020

Děkuji paní Evě Hanžlíkové, za velmi citlivý a lidský přístup a její empatii, s kterou mně ulehčila těžký den v mém životě. PHDr. E. B.

21. 3. 2020

Jsme moc spokojeni s velmi dobrým a laskavým přístupem a jednáním s paní Kašparovou. Děkujeme za profesionální práci a lidský přístup. Ing. V. P.

20. 3. 2020

Velmi děkuji oběma zaměstnankyním za ochotu, vstřícnost a trpělivost v zařizování všeho potřebného v tak bolestivé chvíli. Jste velmi profesionální a lidští, moc děkuji. M. B.

20. 3. 2020

Děkuji za úžasný servis. Pohřeb jsem sjednával poprvé a doufám naposled. Ovšem Vaše kolegyně mě se všemi formalitami velice pomohla. Ing. J. L.

18. 3. 2020

Veliké poděkování za profesionální, vstřícný, empatický přístup pracovníků pohřební služby PEGAS a též velké poděkování panu obřadníkovi z Ústřední obřadní síně na Olšanech panu Patočkovi na pohřbu 6. 3. 2020 mého manžela.  Z. K.

18. 3. 2020

Moc děkujeme firmě PEGAS za její skvělé služby a profesionální přístup. Byli jsme velmi spokojeni! V. O. s rodinou

16. 3. 2020

Moc děkujeme za příjemné vystupování i v těchto nelehkých chvílích, nejen pro nás. Byli jsme moc spokojeni. M. K.

12. 3. 2020

Děkujeme za vynikající jednání a skvělou pomoc. A. K.

12. 3. 2020

Velmi děkujeme za vyřízení všech náležitostí, bylo to super, jste velice příjemná paní, to se v dnešní době už moc nevidí. Děkujeme V. R.

9. 3. 2020

Chtěla bych, paní Kellerové, moc poděkovat za velice lidský a příjemný přístup. Vše, ač to bylo pro ni poprvé (uložení do hrobu) zvládla profesionálně. Ještě jednou děkuji. N. K.

3. 3. 2020

Dne 21. 2. 2020 se konal pohřeb našeho tatínka pana Dušana Ch. S Vaší firmou PEGAS jsme byli moc spokojeni. Milé jednání, nádherná květinová výzdoba. Vše proběhlo bez problémů a v klidu.
Ještě jednou moc děkujeme Z. M.

20. 2. 2020

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Kellerové za její úžasně lidský a zároveň vysoce profesionální přístup při vyřizování našeho pohřbu. Paní Kellerová je opravdu člověk na svém místě. Moc děkujeme, že jsme měly možnost v našich těžkých chvílích jednat s takovým člověkem jako je paní Kellerová. I. a O. W.

20. 2. 2020

Velice děkuji za kvalitní služby a velké empatie při sjednání. D. P.

11. 2. 2020

Velice děkuji za kvalitní služby a velké empatie při sjednání. D. P.

5. 2. 2020

Dne 23. 1. 2020 se konal pohřeb mého muže Jaroslava. Já jsem využila služby pohř. Ústavu PEGAS. Byla jsem velmi mile překvapena jednak s přístupem zde přítomné a milé paní a také s průběhem celého obřadu. Všem moc děkuji a vážím si toho. J. T.

5. 2. 2020

Mockrát děkujeme za organizaci pohřbu, vše proběhlo v pořádku a podle dohody při jednání. Ochota pomoci a přístup paní Kellerové byla pro nás vzpruha po prodělané těžké zkoušce života celé rodiny.
Ještě jednou děkujeme za celou rodinu O. P.

30. 1. 2020

Pí. Hanžlíková je perfektní. Je velmi ochotná, příjemná, její vztah – chování k zákazníkovi je vzorové. Máte dobrou zaměstnankyni. J.  D.

30. 1. 2020

Děkuji srdečně za příkladné služby Vaší kanceláře při zařizování pohřbu mého manžela. Vřelé díky také za citlivý a vstřícný přístup Vaší zaměstnankyně v kanceláři PEGAS na Bělohorské ulici. Vaše služby budu doporučovat.

30. 1. 2020

Chtěl bych vyjádřit poděkování za úžasné služby z Vaší strany, paní Juchová nám vše skvěle vysvětlila, kytice a věnce byly krásné, řečník na Olšanech na úrovni. Děkujeme J. P., A. K.

29. 1. 2020

Děkujeme moc, proběhlo vše dobře.

27. 1. 2020

Mnohokrát děkujeme, vše proběhlo v pořádku a v klidu.

25. 1 .2020

Se službou jsem velmi spokojená! V. Č.

25. 1. 2020

Skvělé – instinktivní, děkujeme moc. S. P.

24 .1. 2020

Děkuji za profesionální a milé jednání, vše proběhlo k naší plné spokojenosti. H. S.

24. 1. 2020

Moc děkuji za pomoc, hlavně psychickou. V. H.(za Petra Z.)

20. 1. 2020

Chtěl bych vyjádřit poděkování za úžasné služby z Vaší strany. Paní Juchová, nám vše skvěle vysvětlila , kytice a věnce byly krásné, řečník na Olšanech na úrovni. Děkujeme J. P.

17. 1. 2020

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala za profesionální služby a lidský přístup během tak těžkého času. Paní Ing. Jiřina Kratochvílová byla obzvláště ochotná a velmi nápomocná. Během smutečního obřadu ve Strašnicích, pak byli všichni též velmi ochotni a celý obřad tak proběhl důstojně a klidně. Ještě jednou děkuji. A. K.

7. 1. 2020

Děkujeme moc za perfektní služby. Velice příjemná paní asistentka.

6. 1. 2020

Děkujeme za vstřícné jednání při sjednávání pohřbu našeho tatínka. S úctou….

1. 1. 2020

Se službami jsme moc spokojeni. Velká ochota, velká spokojenost. Děkuji…..

30. 12. 2019

Děkujeme za vyřízení posledních věcí mého bratra. A. H.

27. 12. 2019

Úžasný přístup paní Müllerové. Ing. J.  K. CSc.

23. 12. 2019

Děkujeme za citlivý a profesionální přístup paní Müllerové ohledně úmrtí našeho tatínka v září 2019 a maminky v prosinci 2019. V tak smutné a těžké chvíli umí být milá a vstřícná.

23. 12. 2019

Velmi děkuji za pěkný přístup a profesionální práci. L. M.

20. 12. 2019

Děkujeme za opakované služby po 3x a za rychlé a seriozní služby. Děkujeme K. P.

8. 12. 2019

Děkujeme za milé a profesionální vyřízení všech záležitostí. M. S.

 

3. 12. 2019

Děkujeme za profesionální a lidský přístup v těžké životní chvíli. V. P.

 

3. 12. 2019

Moc díky za profesionální zařízení všech náležitostí ohledně úmrtí mého tatínka. Vaše zaměstnankyně p. Müllerová je úžasná a citlivá v přístupu k pozůstalým, jako jsem třeba já. Díky J. J.

 

28. 11. 2019

Dnes jsem zde byla vyzvednout urnu… Ráda bych vyjádřila poděkování za perfektní „servis“, vše bylo  v pořádku a empatické….děkuji M.

 

22. 11. 2019

Milá paní Kellerová,
jménem celé rodiny Vám děkuji za profesionální a laskavý přístup při vyjednávání našeho smutečního obřadu. Pro nás to byla první zkušenost, kdy jsme se sestrou musely projít organizací pohřbu. Jsem vděčná, že jsme tento krok mohli učinit ve spolupráci s Vámi a Vašimi kolegy. S přáním všeho dobrého a úctou k vaší práci.  T. P.

 

12. 11. 2019

Obrovská pomoc od paní co pro vás pracuje, to dobro co z paní září, ochota je neocenitelná. Milá, obětavá a strašně vstřícná. Nemám slov jen chválu a moc, moc děkuji.

 

10. 11. 2019

S firmou PEGAS jsem maximálně spokojená. Vstřícné jednání jak při sjednávání pohřbu i následných služeb. Velké díky. Karla ….

 

9. 11. 2019

Velice děkujeme za Vaše služby, jste profesionálové a máte velice citlivý přístup v těchto těžkých chvílích. Ještě jednou děkujeme! H. P. s rodinou V. B. s rodinou

 

7. 11. 2019

Velký dík, paní Hanžlíkové za velmi citlivý a profesionální přístup ve velmi těžké chvíli. Z. V.

 

4. 11. 2019

Citlivý a profesionální přístup, moc děkujeme. Rodina K.

 

1. 11. 2019

Srdečně děkuji za osobní přístup v tak těžké chvíli. Celé jednání bylo velmi příjemné, pokud to vůbec mohu takto říci. Děkuji Č.

 

1. 11. 2019

Moc milé přijetí i celé jednání. Děkujeme B..

 

30. 10. 2019

Děkuji za vzorné služby. O. M.

 

24. 10. 2019

Moc děkujeme za vstřícnost a lidský přístup v těžkých životních chvílích.

 

24. 10. 2019

Moc děkujeme, paní Hanžlíkové za pomoc a krásný přístup k pozůstalým. K.

 

24. 10. 2019

Dne 24. 10. 2019 jsem zařizovala pohřeb mé maminky, pracovnice pohřební služby PEGAS byla velice vstřícná a nápomocná, pro mě v tak složité situaci. Velice děkuji. V.  A.

 

21. 10. 2019

Děkuji za pomoc a za služby paní Hanžlíkové. Mgr. J. M….

 

16. 10. 2019

Děkujeme paní Janě Rápové za milé a ochotné jednání. Je to vzorná pracovnice na svém místě. J. H.

 

15. 10. 2019

Děkujeme za příjemné a lidské jednání v těžkých chvílích. Rodina L.

 

10. 10. 2019

Moc děkujeme za ochotu a vstřícný přístup paní Jany Rápové. Velmi milé jednání. Děkuji N. V.

 

4. 10. 2019

Děkuji za služby a organizaci celého pohřbu. Vše bylo skvěle provedeno. L.

 

2. 10. 2019

Velmi děkuji za skvělý, profesionální přístup a krásné jednání v době, kdy člověk potřebuje pochopení. Paní Blažejovská je úžasný profesionál.

 

26. 9. 2019

Děkujeme za vyřízení pohřbu. Paní Müllerová byla velice ochotná a se vším nám poradila.

 

26. 9. 2019

Děkujeme za osobní přístup a profesionální služby. H. K.

 

25. 9.2019

Mockrát děkuji za velmi milý, lidský a profesionální přístup ve chvíli, kdy člověk prochází těžkou životní situací. N. V.

 

12. 09. 2019

Děkuji za skvělý a profesionální jednání, velmi příjemné a taktní. Ještě jednou díky. Mgr. V. D.

 

3. 9. 2019

Děkujeme za profesionální a lidský přístup v těžké životní chvíli. B. J.

 

2. 9. 2019

Úžasný přístup a za vše děkujeme. A. N.

 

19. 8. 2019

Děkujeme za ochotu, moc děkujeme. K.

 

17. 8. 2019

Velice děkuji za perfektní služby zákazníkovi v souvislosti s neočekávaným úmrtím manželky. Ing. J. N.

 

8. 8. 2019

Vážená paní Hamanová,
vím, že vaše pohřební činnost je podnikání jako každé jiné. Liší se však výrazně tím, že ho doprovází zármutek pozůstalých, a vlastně jen smutné záležitosti….. O to víc bychom my pozůstalí měli ocenit vysoce citlivý, profesionální a zároveň odborný přístup zaměstnanců společnosti PEGAS, včetně kvality jimi poskytovaných služeb. Ještě jednou za vše velice děkuji. S úctou I. Z.

 

6. 8. 2019

Vážená paní inženýrko, ještě jednou děkuji za Vaší dnešní péči o nás. Vážíme si Vaší profesionality a jsme rádi, že se vše podařilo domluvit a zajistit v tak krátkém čase. Děkuji a jsem s pozdravem J. S.

 

25. 7. 2019

Děkuji mnohokrát, paní Horákové, za vstřícnost a lidský přístup a trpělivost při organizaci pohřbu maminky. L. L.

 

19. 7. 2019

Moc děkujeme za profesionální služby, které byly opravdu na úrovni. Jmenovitě velký dík p. Kadlecovi a p. Hrubešovi!!!! Vaše pohřební služba je opravdu nejlepší. J. L.

 

17. 7. 2019

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat dvěma dobrým lidem, kteří dne 20. 6. 2019 odváželi mého zesnulého manžela. Kromě profesionálního přístupu dokázali projevit i obyčejné lidské pochopení a vstřícnost, jež jsem v nejtěžší chvíli svého života velmi ocenila. Také bych chtěla poděkovat paní Monice Müllerové , se kterou jsem sjednávala pohřeb, za její empatické a profesionální jednání a také za to, že vše, co se týkalo obřadu, květinové výzdoby a vyzvednutí urny, proběhlo přesně podle mých představ. Moc děkuji. S úctou J. Č.

 

 

2. 7. 2019

Moc děkuji za Vaše služby! Od A až do Z jsem byla velmi spokojená. Velice milé … úřednice a také rozloučení na Olšanských hřbitovech. Je vidět, že poskytujete tyto služby srdcem. Děkuji…

 

4. 6. 2019

Jsem velmi spokojená se službou Vaší společnosti PEGAS. J. Ž.

 

30. 5. 2019

Byli jsme moc spokojeni s citlivým přístupem a vysvětlením jednotlivých variant. Děkujeme J. J.

 

22. 5. 2019

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za zcela profesionální a přitom hluboce lidský přístup a jednání při zajištění všeho potřebného v souvislosti s úmrtím mé maminky.
V úctě A. T.

 

11. 5. 2019

Děkujeme, moc!!! D. P.

 

29. 4. 2019

Vážená paní Müllerová,
dovolte, abych Vám co nejupřímněji poděkovala za výborné služby Vaší firmy PEGAS a Vám osobně za vstřícnost, cenné rady a milé vystupování při organizačním zajištění smutečního rozloučení s manželem a tatínkem panem profesorem M. V.. Usnadnilo nám to vyřizování všech formalit, které s událostí souvisely. S pozdravem a přáním všeho dobrého J. V. s rodinou

 

16. 4. 2019

Nikdo není potěšen, když musí navštívit Vaši službu. Ale já chci jen vyjádřit svůj pocit díků a pochválit porozumění a citlivost všech Vašich kolegů, zejména pí. Kratochvílové, jak citlivě se všichni chovali. Děkuji S. B.

 

10. 4. 2019

Děkuji za profesionální zpracování celého pohřbu i souvisejících úkonů. Již druhá dobrá zkušenost s paní Bláhovou. R. O.

 

5. 4. 2019

Děkuji za vstřícné chování a velmi profesionální přístup. Ing. T. N.

21. 3. 2019

Děkuji za skvěle odvedenou práci v těžkých dobách pro naši rodinu. M. P.

10. 3. 2019

Dobrý den, paní Blažejovská, chci Vám poděkovat, jak jste nám pomohla vše zařídit s citem a naprosto profesionálně, ale s velmi osobním přístupem, v tak pro nás těžkém období. Také děkujeme za všechny vaše rady, po obřadu jsme na Vás vzpomínali a byli Vám vděčni za vaše rady. Jsme moc rádi, že jsme to udělali na vaši radu na Olšanech, bylo to „krásné“. Děkuji Vám za váš přístup. S upřímným pozdravem P. U.

7. 3. 2019

Vážení přátelé, ráda bych Vám poděkovala za perfektní služby. Objednali jsme u Vás pohřeb pana B. a setkali jsme se se skvělou prací a pochopením paní v Obloukové ul., Praha 10. Všechno krásně vysvětlila, poradila, v klidu počkala až vše vybereme (díky za moc pěkně připravené podklady pro výběr) a vše dokonale zařídila. Mimo jiné jsme velmi ocenili i to, že jsme dostali domů nabídku hudby a mohli jsme v předstihu vybírat. Také jsme byli rádi, že se s tátou můžeme rozloučit přímo v místnosti, kde ležel, a ne jen za sklem.
Bylo to krásné, kdybychom se setkávali s takovými službami všude. Ještě jednou děkujeme B. V.

 

28. 2. 2019

Děkuji za profesionální přístup a pomoc v těžkých chvílích. Jan ….

 

10. 1. 2019

Vážení, dovolte, abych vašemu pohřebnímu ústavu vyjádřila poděkování za službu poskytnutou při posledním rozloučení s mou maminkou. Jsem ráda, že jsem si Váš ústav vybrala a považuji za vhodné Vám svou spokojenost projevit. Vaší nelehké práce si vážím. Přeji vše dobré M. K. N.

19. 11. 2018

Hezké odpoledne, rád bych Vám poděkoval za všechny služby Vaší společnosti při pohřbu mého otce pana J. H.. Květinová výzdoba i vše ostatní bylo výborné. Ještě jednou děkuji J. H.

11. 10. 2018

Dobrý den, chtěla bych touto cestou vyjádřit upřímnou pochvalu a poděkování paní J. Kratochvílové, která se nám věnovala při zařizování pohřbu ve Velké obřadní síni ve Strašnicích. Její přístup byl velmi profesionální, ale zároveň nesmírně lidský. Její pracovní nasazení a ochota se nám věnovat, byla neuvěřitelná. Dále bych chtěla zdůraznit, že o cokoli jsme požádali, zařídila bez sebemenších problémů.
Díky paní Kratochvílové, která se věnovala i nejmenším detailům, jsme zesnulému mohli zařídit důstojné a krásné rozloučení. S pozdravem B. S.

22. 6. 2018

Vážení, chci jménem celé naší rodiny vyjádřit velké a upřímné poděkování paní Jiřině Kratochvílové za naprosto dokonalé, profesionální, ale zároveň lidsky velmi citlivé zorganizování pohřbu mé matky J. Š.. I přesto, že jsme si vybrali mimopražskou obřadní síň, proběhlo vše z vaší strany naprosto dokonale. Také mnoho přítomných se včera vyjádřilo velmi pozitivně. Ještě jednou tisíceré díky. P. Š.

 

4. 6. 2018

Úspěšné vykročení do nového týdne, vážení, dovolte mi, abych Vám poděkoval za profesionální a lidský přístup při sjednání pohřbu na vaší pobočce Bělohorská, Praha 6, kterého se mi dostalo den 18. května 2018 od paní Martiny Hodíkové. Velice Vám děkuji. S pozdravem J. Č.

 

9. 5. 2018

Moc děkujeme za milé a vřelé jednání. Děkuji…

2. 11. 2017

Vřele děkujeme za mimořádnou péči a vlídný přístup, empatické jednání v pro nás nelehké situaci, plné emocí. Sestry M. F. a M. P.

 

31. 10. 2017

Mockrát děkuji za všechno, profesionální přístup, lidskost, Váš přístup velmi přispěl k překonání vší bolesti. Děkuji H. A.

16. 6. 2017

Děkuji moc za pomoc při zajišťování posledního rozloučení s mým manželem. Pí. Valová je profík, ochotná a zejména empatická. J. K.

 

26. 4. 2017

Velice děkuji za důstojné uspořádání posledního rozloučení s mým manželem. Doporučuji E. Š.

 

13. 2. 2017

Velice děkujeme za Vaše služby, byli jsme spokojeni se vším, líbilo se všem pozůstalým, kteří přijeli z daleka. Rodina S.

 

20. 1. 2017

Po úmrtí tchýně a šoku ze všeho zařizování byla zdejší pobočka PEGASu příjemným překvapením. Vše proběhlo rychle, profesionálně, ale přesto osobně. Děkujeme H. L.

 

17. 1. 2017

Velice děkuji za vstřícnost a pomoc při zařizování pohřbu v naší tragické a nelehké chvíli. Díky moc M. R.

 

9. 1. 2017

Veliká spokojenost. E. R.

 

19. 10. 2016

Děkujeme za velmi vlídné a příjemné zacházení, za ochotu a profesionálně odvedené služby. Děkujeme H. J.

 

7. 9. 2016

Děkujeme za ochotu a vstřícnost personálu a za profesionální služby. Jsem mile překvapena i cenou a možností, objednání on line za přijatelnou cenu. Vaši firmu jsem využila již podruhé a doporučuji ji i ostatním přátelům. Děkuji moc V. K.

 

11. 4. 2016

Děkujeme moc za perfektní služby, ale hlavně za krásný a lidský přístup paní Walové. Paní Walová je člověk na svém místě. Děkujeme moc rodina B.

 

11. 3. 2016

Děkuji Vám za uspořádání události, která byla v mezích možností i příjemná. I. S.

 

16. 2. 2016

Nesmírné poděkování, paní Svitákové, za ochotu a její pomoc při objednávání posledního rozloučení. Je to skvělá paní, moc nám pomohla. Děkujeme V. K.

 

15. 10. 2015

Velké poděkování za mimořádnou vstřícnost v těžkých chvílích. Samotný obřad byl připraven přesně dle našeho přání a byl velmi důstojný. J. B.

 

22. 9. 2015

Děkuji mnohokrát za Vaše služby, které jsou neporovnatelné s jinými pohřebními ústavy. Už přijetí bylo vstřícné, s úsměvem a decentním vystupováním jste nás uklidnili v našem rozpoložení. Co se týče nabízených služeb „velmi dobré“. Děkuji ještě jednou a budu Vaše služby prezentovat dál. I. P.

 

15. 9. 2015

Srdečně děkujeme fa PEGAS za kvalitní, profesionální služby. Děkuji E. K.

 

12. 8. 2015

Děkuji mnohokrát za vstřícné jednání a pomoc při zařizování pohřbu mé maminky M. K.. Všechny zdejší pracovnice jsou velice laskavé. Ještě jednou díky M. C.

 

17. 7. 2015

Se službami pohřební služby PEGAS jsem velice spokojená, zejména s paní Kratochvílovou. Pomohla mi překovat velký smutek svojí účastí. S díky J. S.

 

19. 6. 2015

Děkujeme pracovníkům firmy PEGAS za profesionální a empatický přístup v těžké životní zkoušce. Jedná se již o druhý pohřeb v naší rodině sjednaný u této firmy. J. H.

 

17. 6. 2015

Moc děkujeme, paní Walové za vynikající lidský přístup. H. M.
PS: Taktéž děkujeme paní Turkové, díky ní jsme si Váš ústav vybrali.

 

11. 6. 2015

Se službami jsme maximálně spokojeni, budeme vaše služby doporučovat. W. S.

 

v

Partnerské organizace

Jsme hrdým členem profesních spolků a významným partnerem těchto organizací.